نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

 

گروه فنی و مهندسی دی تک از سال ۱۳۸۹ تا هم اکنون در ضمینه سیستم های نظارتی و حفاظتی ، همچنین هوشمند سازی ساختمان فعال است .

با توجه به نیاز بازار  و ارتباط نزدیک خود با وارد کننده گان تجهیزات مورد نیاز بر آن شدیم که سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنیم و خدمت رسانی بهتری به  منظور افزایش امنیت خرید و اطلاعات دهی واقعی در مورد تجهیزات و لوازم ، همچنین گارانتی واقعی این پروسه ارزشمند و پر از رقیب را به حول و قوه الهی پیش خواهیم برد.

همچنی در قسمت مقالات دوربین مداربسته سایت فروشگاهی جزیره سعی شده تا به افراد مختلف و با اطلاعات فنی متوسط طرز کار با تجهیزات مربوط به دوربین مداربسته آموزش داده شود و مقالات دوربین مداربسته جدید در سایت فروشگاهی جزیره قرار بگیرد تا در کنار فروش محصولات دوربین مداربسته کمکی هرچند اندک به عزیزان و دست اندرکاران سیستم های نظارتی و حفاظتی کرده باشیم.

شما میتوانید سوالات و مشکلات خود را مستقیما از طریق شماره ۰۹۱۹۷۲۱۰۳۴۵ مطرح نمائیید بدیهی است در هنگام مشغله کاری جوابگو نخواهم بود ، اگر احتیاج به تصاویر تکمیلی باشد میتوانید از طریق شماره ۰۹۱۹۷۲۱۰۳۴۵ به تلگرام ارسال نمائیید یا در تماس باشید.

درشهرستان بروجر ،  با مراجعه به شعبه فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته جزیره ، میتوانید کلیه نیازهای مربوط به : نصب و عیب یابی و راه اندازی آیفونهای صوتی و تصویری – جکهای برقی و کرکره – دوربینهای مدار بسته و سیستم اعلام حریق سیستم صوتی – آنتن مرکزی و … را مرتفع کنید.

قالب وردپرس

گروه فنی و مهندسی دی تک فعال در ضمینه واردات _ پخش _ اجرا انواع سیستم های نظارت تصویر و اعلام سرقت در کشور ، فعال از 1389 تا کنون. رد کردن