دسترسی های نرم افزار

اینترنت
دوربین
ضبط صدا
بیدار نگه داشتن دستگاه
دسترسی به تسک‌های دستگاه
دیدن وضعیت شبکه
تغییر وضعیت شبکه
خواندن وضعیت گوشی
لرزش دستگاه
فلش دستگاه
تغییر تنظیمات صدا
باز کردن پنجره روی برنامه‌های دیگر
خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
تغییر وضعیت wifi
نوشتن تنظیمات
پیدا کردن موقعیت جغرافیایی دستگاه
نوشتن بر روی حافظه گوشی
خواندن حافظه گوشی
ارسال نوتیفیکیشن 

برای سیستم های اندروید و iOS طراحی شده . برنامه XMeye شما را قادر می سازد با اتصال به دستگاه DVR و در نهایت دوربین مدار بسته از طریق اینترنت و یا اتصال در شبکه ی محلی LAN ( local connection ) از راه دور تصاویر دوربین های مدار بسته را برروی گوشی تلفن همراه یا تبلت مشاهده نمایید.
XMeye این امکان را به مالک دوربین مداربسته می دهد با در اختیار داشتن رمز عبور و نام کاربری سیستم در هر کجای این کره خاکی بوسیله ی اینترنت تصاویر دوربین مداربسته خود را چک کند. برای استفاده از این نرم افزار احتیاج دارید که دستگاه مرکزی دروبین مداربسته ( DVR , XVR , NVR , HVR ) شما قابلیت اتصال به اینترنت یا شبکه محلی LAN را داشته باشد. تقریبا تمامی دستگاه هایی که بعد از سال 2010 تولید شده اند دارای پورت LAN و قابلیت نرم افزاری پشتیبانی از P2P و DDNS هستند.
ابتدا از نحوه ی اتصال دوربین مداربسته ی خود به اینترنت مطلع شوید .

مرحله اول در نصب XMeye : ورود

بعد از نصب و راه اندازی نرم افزار xmeye، با صفحه زیر مواجه می‌شوید. اولین مرحله ورود به برنامه xmeye است. برای ورود به xmeye سه روش وجود دارد که در ادامه هر یک از آنها را بررسی کرده و توضیح خواهیم داد.

نرم افزار xmeye

روش اول: ثبت نام و ورود به نرم افزار xmeye

در صورتی که قبلا در برنامه xm eye ثبت نام کرده‌اید، اطلاعات کاربری خود را وارد کنید. در غیر این صورت، روی گزینه register کلیک کرده و ثبت نام کنید.

xmeye

روش دوم: local login

در صورتی که دوربین های مدار بسته و دستگاه DVR یا NVR و گوشی موبایل روی یک شبکه بوده و به یک روتر متصل هستند، می‌توانید از این روش استفاده کنید. این روش به علت اینکه احتیاج به ثبت نام یا ورود به برنامه نیست، سریع‌تر است.

روش سوم: Direct login

این روش همانطور که از اسمش پیداست (ورود مستقیم)، به کاربر اجازه می‌دهد بدون واسطه به دوربین مدار بسته متصل شود. در این روش ابتدا باید گوشی موبایل همراه خود را به وای فای دوربین مداربسته بیسیم متصل کنید. این روش به کاربر امکان می‌دهد تصویر دوربین مدار بسته را حتی وقتی دوربین و گوشی موبایل به شبکه و روتری متصل نیستند، نیز مشاهده کند. این روش به عبارتی گوشی موبایل همراهتان را به یک مانیتور تبدیل می‌کند و این امکان را به شما می دهد مستقیما به دستگاه متصل شوید.

مرحله دوم نصب XMEYE:اضافه کردن دستگاه (دوربین مداربسته IP یا دستگاه NVR , XVR , HVR یا DVR)

در این مرحله باید دستگاه مورد نظر را به برنامه xmeye متصل کنید. دستگاه مورد نظر می‌تواند یک دوربین مدار بسته تحت شبکه، یک دستگاه NVR و یا یک دستگاه DVR باشد.

XMEYE

بعد از ورود به برنامه با صفحه‌ای که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، مواجه می‌شوید. در این صفحه به منظور اضافه کردن دستگاه جدید روی علامت مثبت کلیک کنید.

در صفحه جدید، نام دستگاه و شماره سریال دستگاه را وارد کرده و قسمت Port را خالی بگذارید.در قسمت “نام دستگاه” اسمی به دلخواه وارد کنید.

برنامه XMEYE

فعالسازی هشدار (notification) در نرم افزار XMEYE

آموزش XMEYE

از قابلیت‌ هایی  نرم افزار ایکس ام آی , ارسال هشدار یا Push alarm است. با فعالسازی ALARM در XMEYE، هنگامی که دوربین مدار  بسته حرکتی را ببیند و هشداری ارسال کند، xmeye روی گوش موبایل شما هشدار می‌دهد. برای فعال‌سازی هشدار دوربین مدار بسته ابتدا در تنظیمات دستگاه DVR قابلیت ارسال هشدار را فعال کرده و سپس در منوی اصلی برنامه xmeye از قسمت Push alarm برای دستگاه مورد نظر قابلیت notification را فعال کنید.

دانلود نرم افزار XMeye

برای دانلود نرم افزار XMEYE برای اندروید ANDROID و اپل iOS می توانید از طریق لینک های زیر یا بارکد اقدام کنید:

XMEYE DOWNLOAD
برای دانلود اسکن کنید.

دانلود XMEYE برای اندروید از گوگل پلی ANDROID از اینجا

دانلود XMEYE برای اپل از اپ استور iOS از اینجا

دانلود نرم افزار XMEYE برای کامپیوتر  WINDOWS از اینجا

دانلود نرم افزار XMEYE برای کامپیوتر MAC از اینجا