بازیابی رمز dvr نهضت آباد

فراموشی کردن رمز دی وی ار نهضت آباد


اگر نتوانستید با رمز های کارخانه یا مادر وارد شوید، مجبورید قفل دستگاه دوربین مداربسته را بشکنید. برای شکستن قفل دوربین مداربسته فقط کافیه از جایی که ازتون رمز میخاد برای من توی واتس اپ عکس بفرستید همکار گرامی شماره من رو دخیره داشته باش چون ما #همیشه آنلاین هستیم

تفاوت در روش های بازیابی رمز دستگاه

سیستم های مدار بسته در برندهای متنوعی تولید می شوند پس روش های بازیابی پسورد در هر کدام از آنها با توجه به نوع سیستم متفاوت خواهد بود. اما با روش هایی که در ادامه عنوان می کنیم مشکلی پیش نخواهد آمد. اما مشکل اصلی برای دستگاه هایی با برند متفرقه است زیرا برای بازیابی رمز دستگاه ها در آن ها روش مشخصی وجود ندارد. با این وجود سعی می کنیم برای این دستگاه ها نیز راهکارهایی را ارائه کنیم

بازیابی رمز در دستگاه های سامسونگ

رمز پیش فرض در دستگاه های سامسونگ 4321 است. تا پیش از این روش های بسیار آسان تری برای ریست پسورد در دستگاه های سامسونگ وجود داشت. برای مثال چنانچه رمز خود را فراموش می کردید به راحتی با فشردن دکمه های Mode و PTZ به صورت همزمان و برای 5 ثانیه دستگاه به صورت کامل ریست می شد. دوباره قادر بودید با رمز پیشفرض وارد شوید. اما در حال حاضر چنانچه دستگاه شما دچار مشکلی گردید، بهترین راهکار این است که برای بازیابی رمز خود به مستقیما به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید.

بازیابی رمز در دستگاه های هایک ویژن

زمانی که در سال 2015 در سیستم های مدار بسته هایک ویژن اختلالات امنیتی به وجود آمد شرکت تصمیم گرفت با ارتقا عملکرد امنیتی محصولات خود این مشکلات را به حداقل برساند. تا قبل از این رمز پیش فرض در دستگاه های ساخت هایک ویژن 12345 بود که بعد از خریداری قادر به تعویض آن بودید. اما در حال حاضر این دستگاه ها بدون داشتن رمز پیش فرض ارائه می شوند و کاربر باید خود بر روی دستگاه رمز بگذارد.

ریست رمز دی وی ار نهضت آباد
  1. چنانچه رمز دستگاه DVR یا NVR هایک ویژن خود را فراموش نمودید به ترتیب زیر عمل نمائید:
  2. ابتدا نرم افزار SADP را از سایت هایک ویژن دانلود نمائید و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.
  3. دستگاه ضبط خود را از طریق کابل LAN به کامپیوتر متصل نمائید.
  4. از منوی دستگاه به قسمت Forget Password وارد شوید. در این قسمت فایلی با پسوند XML دریافت خواهید کرد.
  5. فایل مورد نظر را باید برای نمایندگی هایک ویژن ارسال نمائید تا بریتان رمز جدید ایجاد و ارسال گردد.

بازیابی رمز در دستگاه های داهوآ

در گذشته دستگاه های DVR شرکت داهوآ نیز دارای یک پسوورد مادر بسیار ساده بودند که برای تمامی آنها قابل استفاده بود. به دلایل امنیتی پسورد این برند را در این مطلب عنوان نمی کنیم.

ریست رمز دی وی ار نهضت آباد

ریست کردن پسوورد در دستگاه های متفرقه

اما برای سایر برندهای متفرقه موجود در بازار می توانید از روش های زیر استفاده کنید: خارج کردن باتری از داخل دستگاه: باتری که روی برد دستگاه قرار دارد را برای چند لحظه خارج کرده و سپس مجددا در جای خود بگذارید. در این حالت تنظیمات دستگاه به حالت کارخانه بر می گردد. تنظیم کردن پین های سوزنی بر روی مادربرد دستگاه: بر روی ماردبرد دستگاه پین های سوزنی قرار دارد که که با تغییر آنها در حالتی خاص در برخی از DVR ها امکان ریست کردن آنها میسر می گردد. نگه داشتن یک ریست برای چند ثانیه: در برخی از دستگاه ها دکمه ریستی بر روی مادربرد دستگاه قرار دارد که با نگه داشتن آن، دستگاه ریست می شود.